16 Berriogoiti — Berriozar → Noain — Beriain |
---|
BERRIOBEITI (Berriogoiti) | Andrelopa 86 |
---|
BERRIOBEITI (Berriobeiti) | Andrelopa 9 |
---|
BERRIOBEITI (Aitzoain) | Santa Ageda 29 • Santa Ageda (Plazaola) • Gipuzkoa (Kuartela) |
---|
BERRIOZAR | Gipuzkoa 34 • Gipuzkoa 56 • Gipuzkoa /61 |
---|
IRUÑA (Buztintxuri) | Gipuzkoa/Ventura Rodriguez • Gipuzkoa/Buztintxuri |
---|
IRUÑA (Arrotxapea) | Gipuzkoa/Lauhaize • Biurdana/Kosterapea |
---|
IRUÑA (Alde Zaharra) | Artika 18 |
---|
IRUÑA (1. Zabalgunea) | Moret Aita (Baluarte) |
---|
IRUÑA (2. Zabalgunea) | Yanguas Miranda (Autobus Geltokia) |
---|
IRUÑA (Arrosadia) | Zaragoza /25 • Zaragoza 32 • Zaragoza 56-58 • Zaragoza 72 • Zaragoza /105 |
---|
GALAR (Kordobila) | Zaragoza /23 • Zaragoza/Kordobila |
---|
NOAIN ELORTZIBAR (Noain) | Noain-Ezkirotz Industrialdea • Errege 61 • Errege 33 • Errege /22 • Errege/Dorre |
---|
BERIAIN | Larre/Miraballes • Iruña 12a • Iruña 18n • Iruña /3 • Iruña/Arlegi |
---|
Ikus artikulua: 16. linea (Eskualdeko Hiri Garraioa) |