Плавання на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2017
Плавання на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2017 | |
---|---|
Країна-господар | Будапешт (Угорщина) |
Дата проведення | 23–30 липня |
Місце проведення | Дунай-Арена |
Змагання | 42 |
← 2015 2019 → |
Чемпіонат світу з водних видів спорту 2017 Будапешт (Угорщина) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Стрибки у воду | |||||
Індивідуальні | |||||
1 м | чоловіки | жінки | |||
3 м | чоловіки | жінки | |||
10 м | чоловіки | жінки | |||
Синхронні | |||||
3 м | чоловіки | жінки | |||
10 м | чоловіки | жінки | |||
змішані | 3 м | 10 м | |||
Команда | |||||
хай-дайвінг | |||||
Плавання на відкритій воді | |||||
5 км | чоловіки | жінки | |||
10 км | чоловіки | жінки | |||
25 км | чоловіки | жінки | |||
Команда | команда | ||||
Плавання | |||||
Вільний стиль | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
400 м | чоловіки | жінки | |||
800 м | чоловіки | жінки | |||
1500 м | чоловіки | жінки | |||
На спині | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
Брас | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
Батерфляй | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
індивідуальне комплексне плавання | |||||
200 м | чоловіки | жінки | |||
400 м | чоловіки | жінки | |||
Естафета вільним стилем | |||||
4×100 м | чоловіки | жінки | |||
4×200 м | чоловіки | жінки | |||
Естафета комплексом | |||||
4×100 м | чоловіки | жінки | |||
Змішана естафета | |||||
4×100 м | вільним стилем | комплексом | |||
Синхронне плавання | |||||
Соло | технічна | довільна | |||
дуети | технічна | довільна | |||
Команда | технічна | довільна | |||
комбінація | |||||
Змішані дуети | технічна | довільна | |||
Водне поло | |||||
Цей шаблон:
|
Докладніше: Чемпіонат світу з водних видів спорту 2017
Змагання з плавання на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2017 тривали від 23 до 30 липня в Будапешті (Угорщина)[1].
Розклад змагань
Загалом відбулися змагання в 42 дисциплінах[2].
Для всіх змагань вказано місцевий час (UTC+2).
З | Попередні запливи | ½ | Півфінали | Ф | Фінал |
Дата → | Нед 23 | Пон 24 | Вів 25 | Сер 26 | Чет 27 | П'ят 28 | Суб 29 | Нед 30 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дисципліна ↓ | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В |
50 м вільним стилем | З | ½ | Ф | |||||||||||||
100 м вільним стилем | З | ½ | Ф | |||||||||||||
200 м вільним стилем | З | ½ | Ф | |||||||||||||
400 м вільним стилем | З | Ф | ||||||||||||||
800 м вільним стилем | З | Ф | ||||||||||||||
1500 м вільним стилем | З | Ф | ||||||||||||||
50 м на спині | З | ½ | Ф | |||||||||||||
100 м на спині | З | ½ | Ф | |||||||||||||
200 м на спині | З | ½ | Ф | |||||||||||||
50 м брасом | З | ½ | Ф | |||||||||||||
100 м брасом | З | ½ | Ф | |||||||||||||
200 м брасом | З | ½ | Ф | |||||||||||||
50 м батерфляєм | З | ½ | Ф | |||||||||||||
100 м батерфляєм | З | ½ | Ф | |||||||||||||
200 м батерфляєм | З | ½ | Ф | |||||||||||||
200 м комплексом | З | ½ | Ф | |||||||||||||
400 м комплексом | З | Ф | ||||||||||||||
естафета 4x100 метрів вільним стилем | З | Ф | ||||||||||||||
естафета 4x200 метрів вільним стилем | З | Ф | ||||||||||||||
естафета 4x100 метрів комплексом | З | Ф |
Дата → | Нед 23 | Пон 24 | Вів 25 | Сер 26 | Чет 27 | П'ят 28 | Суб 29 | Нед 30 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дисципліна ↓ | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В |
50 м вільним стилем | З | ½ | Ф | |||||||||||||
100 м вільним стилем | H | ½ | Ф | |||||||||||||
200 м вільним стилем | З | ½ | Ф | |||||||||||||
400 м вільним стилем | З | Ф | ||||||||||||||
800 м вільним стилем | З | Ф | ||||||||||||||
1500 м вільним стилем | З | Ф | ||||||||||||||
50 м на спині | З | ½ | Ф | |||||||||||||
100 м на спині | З | ½ | Ф | |||||||||||||
200 м на спині | З | ½ | Ф | |||||||||||||
50 м брасом | З | ½ | Ф | |||||||||||||
100 м брасом | З | ½ | Ф | |||||||||||||
200 м брасом | З | ½ | Ф | |||||||||||||
50 м батерфляєм | З | ½ | Ф | |||||||||||||
100 м батерфляєм | З | ½ | Ф | |||||||||||||
200 м батерфляєм | З | ½ | Ф | |||||||||||||
200 м комплексом | З | ½ | Ф | |||||||||||||
400 м комплексом | З | Ф | ||||||||||||||
естафета 4x100 метрів вільним стилем | З | Ф | ||||||||||||||
естафета 4x200 метрів вільним стилем | З | Ф | ||||||||||||||
естафета 4x100 метрів комплексом | З | Ф |
Дата → | Нед 23 | Пон 24 | Вів 25 | Сер 26 | Чет 27 | П'ят 28 | Суб 29 | Нед 30 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дисципліна ↓ | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В | Р | В |
естафета 4x100 метрів вільним стилем | З | Ф | ||||||||||||||
естафета 4x100 метрів комплексом | З | Ф |
Медалі
Таблиця медалей
* Країна-господарка
Місце | Країна | Золото | Срібло | Бронза | Загалом |
---|---|---|---|---|---|
1 | США | 18 | 10 | 10 | 38 |
2 | Велика Британія | 4 | 1 | 2 | 7 |
3 | Китай | 3 | 3 | 4 | 10 |
Росія | 3 | 3 | 4 | 10 | |
5 | Швеція | 3 | 1 | 0 | 4 |
6 | Італія | 3 | 0 | 3 | 6 |
7 | Угорщина* | 2 | 4 | 2 | 8 |
8 | Австралія | 1 | 5 | 4 | 10 |
9 | Бразилія | 1 | 4 | 0 | 5 |
10 | Іспанія | 1 | 2 | 0 | 3 |
11 | Канада | 1 | 0 | 3 | 4 |
12 | Франція | 1 | 0 | 1 | 2 |
ПАР | 1 | 0 | 1 | 2 | |
14 | Японія | 0 | 4 | 3 | 7 |
15 | Нідерланди | 0 | 3 | 1 | 4 |
16 | Україна | 0 | 1 | 1 | 2 |
17 | Німеччина | 0 | 1 | 0 | 1 |
Польща | 0 | 1 | 0 | 1 | |
19 | Білорусь | 0 | 0 | 1 | 1 |
Данія | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Єгипет | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Сінгапур | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Загалом | 42 | 43 | 43 | 128 |
Чоловіки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
50 м вільним стилем докладніше | Кайлеб Дрессел США | 21.15 NR | Бруно Фратус Бразилія | 21.27 | Бенджамін Прауд Велика Британія | 21.43 |
100 м вільним стилем докладніше | Кайлеб Дрессел США | 47.17 NR | Натан Едрієн США | 47.87 | Мехді Метелла Франція | 47.89 |
200 м вільним стилем[3] докладніше | Сунь Ян Китай | 1:44.39 AS | Тавнлі Гаас США | 1:45.04 | Олександр Красних Росія | 1:45.23 |
400 м вільним стилем[4] докладніше | Сунь Ян Китай | 3:41.38 | Мак Гортон Австралія | 3:43.85 | Габріеле Детті Італія | 3:43.93 |
800 м вільним стилем докладніше | Габріеле Детті Італія | 7:40.77 ER | Войцех Войдак Польща | 7:41.73 NR | Грегоріо Палтріньєрі Італія | 7:42.44 |
1500 м вільним стилем докладніше | Грегоріо Палтріньєрі Італія | 14:35.85 | Михайло Романчук Україна | 14:37.14 | Мак Гортон Австралія | 14:47.70 |
50 м на спині докладніше | Каміль Лакур Франція | 24.35 | Дзюнія Коґа Японія | 24.51 | Метт Греверс США | 24.56 |
100 м на спині[5] докладніше | Сюй Цзяюй Китай | 52.44 | Метт Греверс США | 52.48 | Раян Мерфі США | 52.59 |
200 м на спині[6] докладніше | Євген Рилов Росія | 1:53.61 ER | Раян Мерфі (плавець) США | 1:54.21 | Якоб Пеблі США | 1:55.06 |
50 м брасом докладніше | Адам Піті Велика Британія | 25.99 | Жоан Гомес Жуніор Бразилія | 26.52 AM | Камерон ван дер Бург ПАР | 26.60 |
100 м брасом[7] докладніше | Адам Піті Велика Британія | 57.47 CR | Кевін Кордес США | 58.79 | Кирило Пригода Росія | 59.05 |
200 м брасом[8] докладніше | Антон Чупков Росія | 2:06.96 CR, ER | Ясухіро Косекі Японія | 2:07.29 | Іппей Ватанабе Японія | 2:07.47 |
50 м батерфляєм[9] докладніше | Бенджамін Прауд Велика Британія | 22.75 | Ніколас Сантуш Бразилія | 22.79 | Андрій Говоров Україна | 22.84 |
100 м батерфляєм докладніше | Кайлеб Дрессел США | 49.86 | Кріштоф Мілак Угорщина | 50.62 WJ, NR | Джозеф Скулінг Сінгапур Джеймс Гай Велика Британія | 50.83 |
200 м батерфляєм докладніше | Чад ле Клос ПАР | 1:53.33 | Ласло Чех Угорщина | 1:53.72 | Дайя Сето Японія | 1:54.21 |
200 м комплексом докладніше | Чейз Каліш США | 1:55.56 | Косуке Хаґіно Японія | 1:56.01 | Ван Шунь Китай | 1:56.28 |
400 м комплексом докладніше | Чейз Каліш США | 4:05.90 CR | Веррасто ДавидДавид Веррасто Угорщина | 4:08.38 | Дайя Сето Японія | 4:09.14 |
естафета 4×100 м вільним стилем[10] докладніше | США Кайлеб Дрессел (47.26) Тавнлі Гаас (47.46) Блейк П'єроні (48.09) Натан Едрієн (47.25) Зак Еппл[a] Майкл Чедвік[a] | 3:10.06 | Бразилія Габріель Сантос (48.30) Марсело Черігіні (46.85) Сезар Сьєло (48.01) Бруно Фратус (47.18) | 3:10.34 | Угорщина Домінік Козма (48.26) Нандор Немет (48.04) Пийтер Голода (48.48) Річард Бохуш (47.21) | 3:11.99 |
естафета 4×200 м вільним стилем[11] докладніше | Велика Британія Стівен Мілн (1:47.25) Ніколас Грейнджер (1:46.05) Данкан Скотт (1:44.60) Джеймс Гай (1:43.80) Келум Джарвіс[a] | 7:01.70 NR | Росія Михайло Довгалюк (1:46.00) Вековищев Михайло Дмитрович (1:45.91) Данило Ізотов (1:45.97) Олександр Красних (1:44.80) Микита Лобінцев[a] | 7:02.68 | США Блейк Пєроні (1:46.33) Тавнлі Гаас (1:44.58) Джек Конгер (1:45.37) Зейн Грот (1:46.90) Конор Дваєр[a] Кларк Сміт[a] Джей Літерланд[a] | 7:03.18 |
естафета 4×100 м комплексом докладніше | США Метт Греверс (52.26) Кевін Кордес (58.89) Кайлеб Дрессел (49.76) Натан Едрієн (47.00) Раян Мерфі[a] Коді Міллер[a] Тім Філліпс[a] Тавнлі Гаас[a] | 3:27.91 | Велика Британія Кріс Вокер-Гебборн (54.20) Адам Піті (56.91) Джеймс Ґай (50.80) Данкан Скотт (47.04) Росс Мердок[a] | 3:28.95 NR | Росія Євген Рилов (52.89) Кирило Пригода (59.02) Олександр Попков (51.16) Володимир Морозов (46.69) Григорій Тарасевич[a] Антон Чупков[a] Данило Пахомов[a] Данило Ізотов[a] | 3:29.76 NR |
a Плавці, які взяли участь лише в попередніх запливах і отримали медалі.
Жінки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
50 м вільним стилем докладніше | Сара Шестрем Швеція | 23.69 | Раномі Кромовідьойо Нідерланди | 23.85 NR | Сімоне Мануель США | 23.97 AM |
100 м вільним стилем[12] докладніше | Сімоне Мануель США | 52.27 AM | Сара Шестрем Швеція | 52.31 | Пернілла Блуме Данія | 52.69 |
200 м вільним стилем докладніше | Федеріка Пеллегріні Італія | 1:54.73 | Кейті Ледекі США Емма Маккеон Австралія | 1:55.18 | Не вручали | |
400 м вільним стилем[13] докладніше | Кейті Ледекі США | 3:58.34 CR | Леа Сміт США | 4:01.54 | Лі Бінцзє Китай | 4:03.25 |
800 м вільним стилем докладніше | Кейті Ледекі США | 8:12.68 | Лі Бінцзє Китай | 8:15.46 AS | Леа Сміт США | 8:17.22 |
1500 м вільним стилем[14] докладніше | Кейті Ледекі США | 15:31.82 | Мірея Бельмонте Іспанія | 15:50.89 NR | Сімона Квадарелла Італія | 15:53.86 |
50 м на спині докладніше | Етьєн Медейрос Бразилія | 27.14 AM | Фу Юаньхуей Китай | 27.15 | Олександра Герасименя Білорусь | 27.23 ER |
100 м на спині[15] докладніше | Кайлі Масс Канада | 58.10 WR | Кетлін Бейкер США | 58.58 | Емілі Сібом Австралія | 58.59 |
200 м на спині докладніше | Емілі Сібом Австралія | 2:05.68 OC | Катінка Хоссу Угорщина | 2:05.85 NR | Кетлін Бейкер США | 2:06.48 |
50 м брасом докладніше | Ліллі Кінг США | 29.40 WR | Юлія Єфімова Росія | 29.57 | Кеті Мейлі США | 29.99 |
100 м брасом[16] докладніше | Ліллі Кінг США | 1:04.13 WR | Кеті Мейлі США | 1:05.03 | Юлія Єфімова Росія | 1:05.05 |
200 м брасом[17] докладніше | Єфімова Юлія Андріївна Росія | 2:19.64 | Бетані Галат США | 2:21.77 | Ши Цзінлінь Китай | 2:21.93 |
50 м батерфляєм докладніше | Сара Шестрем Швеція | 24.60 CR | Раномі Кромовідьойо Нідерланди | 25.38 | Фаріда Осман Єгипет | 25.39 AF |
100 м батерфляєм[18] докладніше | Сара Шестрем Швеція | 55.53 CR | Емма Маккеон Австралія | 56.18 | Келсі Воррелл США | 56.37 |
200 м батерфляєм докладніше | Мірея Бельмонте Іспанія | 2:05.26 | Франциска Хентке Німеччина | 2:05.39 | Катінка Хоссу Угорщина | 2:06.02 |
200 м комплексом[19] докладніше | Катінка Хоссу Угорщина | 2:07.00 | Юї Охасі Японія | 2:07.91 | Мадісін Кокс США | 2:09.71 |
400 м комплексом докладніше | Катінка Хоссу Угорщина | 4:29.33 CR | Мірея Бельмонте Іспанія | 4:32.17 | Сідні Пікрем Канада | 4:32.88 |
естафета 4×100 м вільним стилем[20] докладніше | США Меллорі Комерфорд (52.59) Келсі Воррелл (53.16) Кейті Ледекі (53.83) Сімоне Мануель (52.14) Ліа Ніл[b] Олівія Смоліга[b] | 3:31.72 | Австралія Шейна Джек (53.75) Бронте Кемпбелл (52.14) Бріттані Елмслі (53.83) Емма Маккеон (52.29) Емілі Сібом[b] Медісон Вілсон[b] | 3:32.01 | Нідерланди Кім Буш (54.05) Фемке Гемскерк (52.84) Мод ван дер Мер (53.77) Раномі Кромовідьойо (51.98) | 3:32.64 |
естафета 4×200 м вільним стилем докладніше | США Леа Сміт (1:55.97) Меллорі Комерфорд (1:56.92) Мелані Маргаліс (1:56.48) Кейті Ледекі (1:54.02) Сьєрра Рунге[b] Галі Флікінгер[b] Мадісін Кокс[b] | 7:43.39 | Китай Ай Яньхань (1:56.62) Лю Цзисюань (1:56.34) Чжан Юйхань (1:56.54) Лі Бінцзє (1:55.46) Ван Цзінчжо[b] Шень Дуо[b] | 7:44.96 | Австралія Медісон Вілсон (1:57.33) Емма Маккеон (1:56.26) Котуку Нгаваті (1:58.31) Аріарн Тітмус (1:56.61) Шейна Джек[b] Ліа Ніл[b] | 7:48.51 |
4×100 m medley relay докладніше | США Кетлін Бейкер (58.54) Ліллі Кінг (1:04.48) Келсі Воррелл (56.30) Сімоне Мануель (52.23) Олівія Смоліга[b] Кеті Мейлі[b] Сара Гібсон[b] Меллорі Комерфорд[b] | 3:51.55 WR | Росія Анастасія Фесикова (58.96) Юлія Єфімова (1:04.03) Світлана Чімрова (56.99) Вероніка Попова (53.40) Наталія Іванеєва[b] | 3:53.38 ER | Австралія Емілі Сібом (58.53) Тейлор Маккіоун (1:06.29) Емма Маккеон (56.78) Бронте Кемпбелл (52.69) Голлі Барратт[b] Джессіка Гансен[b] Бріанна Тросселл[b] Шейна Джек[b] | 3:54.29 |
b Плавчині, які взяли участь у попередніх запливах і отримали медалі.
Змішані
Рекорди
Під час цих змагань встановлено такі світові рекорди і рекорди чемпіонатів світу.
Світові рекорди
Дата | Дисципліна | Для дисципліни | Час | Ім'я | Країна |
---|---|---|---|---|---|
23 липня | Фінал естафети 4x100 метрів вільним стилем (жінки) | 100 метрів вільним стилем (жінки) | 51.71 | Сара Шестрем | Швеція |
25 липня | Попередні запливи 50 метрів брасом (чоловіки) | (тієї самої) | 26.10 | Адам Піті | Велика Британія |
Півфінал 50 метрів брасом (чоловіки) | (тієї самої) | 25.95 | Адам Піті | Велика Британія | |
Фінал 100 метрів на спині (жінки) | (тієї самої) | 58.10 | Кайлі Масс | Канада | |
Фінал 100 метрів брасом (жінки) | (тієї самої) | 1:04.13 | Ліллі Кінг | США | |
26 липня | Попередні запливи змішаної естафети 4x100 метрів комплексом | (тієї самої) | 3:40.28 | Раян Мерфі (плавець) (52.34) Кевін Кордес (58.95) Келсі Воррелл (56.17) Меллорі Комерфорд (52.82) | США |
Фінал змішаної естафети 4x100 метрів комплексом | (тієї самої) | 3:38.56 | Метт Греверс (52.32) Ліллі Кінг (1:04.15) Кайлеб Дрессел (49.92) Сімоне Мануель (52.17) | США | |
29 липня | Півфінал 50 метрів вільним стилем (жінки) | (тієї самої) | 23.67 | Сара Шестрем | Швеція |
Фінал змішаної естафети 4x100 метрів вільним стилем | (тієї самої) | 3:19.60 | Кайлеб Дрессел (47.22) Натан Едрієн (47.49) Меллорі Комерфорд (52.71) Сімоне Мануель (52.18) | США |
Рекорди чемпіонатів світу
Дата | Дисципліна | Для дисципліни | Час | Ім'я | Країна |
---|---|---|---|---|---|
23 липня | Попередні запливи 400 метрів вільним стилем (жінки) | (тієї самої) | 3:59.06 | Кейті Ледекі | США |
Півфінал 100 метрів брасом (чоловіки) | (тієї самої) | 57.75 | Адам Піті | Велика Британія | |
Фінал 400 метрів вільним стилем (жінки) | (тієї самої) | 3:58.34 | Кейті Ледекі | США | |
24 липня | Фінал 100 метрів брасом (чоловіки) | (тієї самої) | 57.47 | Адам Піті | Велика Британія |
Фінал 100 метрів батерфляєм (жінки) | (тієї самої) | 55.53 | Сара Шестрем | Швеція | |
27 липня | Півфінал 200 метрів брасом (чоловіки) | (тієї самої) | 2:07.14 | Антон Чупков | Росія |
28 липня | Фінал 200 метрів брасом (чоловіки) | (тієї самої) | 2:06.96 | Антон Чупков | Росія |
29 липня | Фінал 50 метрів батерфляєм (жінки) | (тієї самої) | 24:60 | Сара Шестрем | Швеція |
Рекорди приміщення
Дата | Дисципліна | Для дисципліни | Час | Ім'я | Країна |
---|---|---|---|---|---|
23 липня | Фінал естафети 4x100 метрів вільним стилем (жінки) | 100 метрів вільним стилем (жінки) | 52.59 | Меллорі Комерфорд | США |
Фінал естафети 4x100 метрів вільним стилем (жінки) | (тієї самої) | 3:31.72 | Меллорі Комерфорд (52.59) Келсі Воррелл (53.16) Кейті Ледекі (53.83) Сімоне Мануель (52.14) | США | |
24 липня | Фінал 100 метрів батерфляєм (жінки) | (тієї самої) | 56.18 | Емма Маккеон | Австралія |
Півфінал 50 метрів батерфляєм (чоловіки) | (тієї самої) | 22.93 | Джозеф Скулінг | Сінгапур | |
25 липня | Попередні запливи 50 метрів брасом (чоловіки) | (тієї самої) | 26.54 26.67 27.21 | Камерон ван дер Бург João Luiz Gomes Júnior Ясухіро Косекі ПАР Бразилія Японія | |
Фінал 200 метрів вільним стилем (чоловіки) | (тієї самої) | 1:44.39 | Сунь Ян | КНР | |
26 липня | Попередні запливи змішаної естафети 4x100 метрів комплексом | (тієї самої) | 3.44.13 3:57.02 | - | Австралія ПАР |
Півфінал 50 метрів на спині (жінки) | (тієї самої) | 27.18 | Етьєн Медейрос | Бразилія | |
Фінал 50 метрів брасом (чоловіки) | (тієї самої) | 26.52 | Жоан Гомес Жуніор | Бразилія | |
Фінал 800 метрів вільним стилем (чоловіки) | (тієї самої) | 7:40.77 | Габріеле Детті | Італія | |
Фінал змішаної естафети 4x100 метрів комплексом | (тієї самої) | 3:41.21 3:41.25 3:41.56 | - | Австралія КНР Велика Британія | |
27 липня | Фінал 50 метрів на спині (жінки) | (тієї самої) | 27.14 27.23 27.37 | Етьєн Медейрос Олександра Герасименя Емілі Сібом Бразилія Білорусь Австралія | |
Півфінал 200 метрів брасом (чоловіки) | (тієї самої) | 2:07.14 | Антон Чупков | Росія | |
Півфінал 100 метрів вільним стилем (жінки) | (тієї самої) | 52.69 | Сімоне Мануель | США | |
28 липня | Попередні запливи 50 метрів батерфляєм (жінки) | (тієї самої) | 25.74 | Фаріда Осман | Єгипет |
Півфінал 200 метрів на спині (жінки) | (тієї самої) | 2.05.81 | Емілі Сібом | Австралія | |
Фінал 200 метрів на спині (чоловіки) | (тієї самої) | 1:53.61 | Євген Рилов | Росія | |
Фінал 200 метрів брасом (чоловіки) | (тієї самої) | 2:06.96 | Антон Чупков | Росія | |
Фінал 100 метрів вільним стилем (жінки) | (тієї самої) | 52.27 | Сімоне Мануель | США | |
29 липня | Попередні запливи 50 метрів вільним стилем (жінки) | (тієї самої) | 24.78 | Фаріда Осман | Єгипет |
Попередні запливи змішаної естафети 4x100 метрів вільним стилем | (тієї самої) | 3:26.91 3:31.38 | - | Японія ПАР | |
Півфінал 50 метрів брасом (жінки) | (тієї самої) | 29:60 | Ліллі Кінг | США | |
Півфінал 50 метрів вільним стилем (жінки) | (тієї самої) | 24.62 | Фаріда Осман | Єгипет | |
Фінал 50 метрів батерфляєм (жінки) | (тієї самої) | 25.39 25:48 | Фаріда Осман Келсі Воррелл Єгипет США | ||
Фінал 200 метрів на спині (жінки) | (тієї самої) | 2.05.68 | Емілі Сібом | Австралія | |
Фінал 800 метрів вільним стилем (жінки) | (тієї самої) | 8:15.46 | Лі Бінцзє | КНР | |
Фінал змішаної естафети 4x100 метрів вільним стилем | (тієї самої) | 3:21.81 3:24.78 | - | Нідерланди Японія |
Примітки
- ↑ Info at FINA.org 17th FINA World Championships Budapest (HUN)
- ↑ Розклад змагань (PDF). Архів оригіналу (PDF) за 1 серпня 2017. Процитовано 19 липня 2017.
- ↑ 200 метрів вільним стилем (чоловіки) results. Архів оригіналу за 28 липня 2017. Процитовано 28 липня 2017.
- ↑ 400 метрів вільним стилем (чоловіки) results. Архів оригіналу за 26 липня 2017. Процитовано 24 липня 2017.
- ↑ 100 метрів на спині (чоловіки) results. Архів оригіналу за 28 липня 2017. Процитовано 28 липня 2017.
- ↑ 200 метрів на спині (чоловіки) results. Архів оригіналу за 18 березня 2019. Процитовано 30 липня 2017.
- ↑ 100 метрів брасом (чоловіки) results. Архів оригіналу за 27 липня 2017. Процитовано 24 липня 2017.
- ↑ 200 метрів брасом (чоловіки) results. Архів оригіналу за 29 липня 2017. Процитовано 30 липня 2017.
- ↑ 50 метрів батерфляєм (чоловіки) results. Архів оригіналу за 29 липня 2017. Процитовано 24 липня 2017.
- ↑ естафета 4x100 метрів вільним стилем (чоловіки) results. Архів оригіналу за 28 липня 2017. Процитовано 24 липня 2017.
- ↑ естафета 4x200 метрів вільним стилем (чоловіки) results. Архів оригіналу за 30 липня 2017. Процитовано 30 липня 2017.
- ↑ 100 метрів вільним стилем (жінки) results. Архів оригіналу за 25 липня 2018. Процитовано 30 липня 2017.
- ↑ 400 метрів вільним стилем (жінки) results. Архів оригіналу за 30 січня 2018. Процитовано 24 липня 2017.
- ↑ 1500 метрів вільним стилем (жінки) results. Архів оригіналу за 27 липня 2017. Процитовано 28 липня 2017.
- ↑ 100 метрів на спині (жінки) results. Архів оригіналу за 28 липня 2017. Процитовано 28 липня 2017.
- ↑ 100 метрів брасом (жінки) results. Архів оригіналу за 9 жовтня 2018. Процитовано 28 липня 2017.
- ↑ 200 метрів брасом (жінки) results. Архів оригіналу за 28 липня 2017. Процитовано 30 липня 2017.
- ↑ 100 метрів батерфляєм (жінки) results. Архів оригіналу за 26 липня 2017. Процитовано 24 липня 2017.
- ↑ 200 метрів комплексом (жінки) results. Архів оригіналу за 26 липня 2017. Процитовано 24 липня 2017.
- ↑ естафета 4x100 метрів вільним стилем (жінки) results. Архів оригіналу за 11 жовтня 2018. Процитовано 24 липня 2017.
- ↑ 4×100 mixed medley relay results. Архів оригіналу за 28 липня 2017. Процитовано 28 липня 2017.
Посилання
- Офіційний веб-сайт