HC Gemert
HC Gemert | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Algemeen | ||||||
Volledige naam | Hockeyclub Gemert | |||||
Plaats | Gemert | |||||
Sport | Hockey | |||||
Geschiedenis | ||||||
Opgericht | 8 maart 1968 | |||||
Structuur | ||||||
Leden | 678[1] | |||||
Infrastructuur | ||||||
Complex | Sportcomplex Molenbroek | |||||
Velden | 1 waterveld 2 semi-watervelden | |||||
| ||||||
|
HC Gemert (HCG) is een Nederlandse hockeyclub uit Gemert. De club werd opgericht in het jaar 1968.
De club is gevestigd op sportcomplex molenbroek, waar onder meer ook VV Gemert is gevestigd. Heren 1 speelden in het seizoen 2019/20 in de Tweede klasse en dames 1 in de Derde klasse.
Externe link
- Website HC Gemert
Bronnen, noten en/of referenties
|
· ·
Bondscompetities heren – seizoen 2023/2024
Hoofdklasse: | Amsterdam · Bloemendaal · Den Bosch · hdm · HGC · Kampong · Klein Zwitserland · Laren · Oranje-Rood · Pinoké · Rotterdam · Schaerweijde |
Promotieklasse: | Almere · Cartouche · Ede · Gooische · Hurley · Nijmegen · Push · SCHC · Tilburg · Victoria · Voordaan · Xenios |
Overgangsklasse A: | Alphen · Forescate · GCHC · Groningen · HBS · Hilversum · Leiden · Myra · Naarden · Qui Vive · Reigers · Roomburg |
Overgangsklasse B: | Berkel Rodenrijs · Breda · HCAS · Helmond · HOD · Huizen · IJsseloever · Leonidas · Phoenix · Ring Pass Delft · Were Di · Zwart-Wit |
1e klasse A: | Alecto · Barendrecht · Derby · Fletiomare · Groen-Geel · Houten · HUDITO · IJssel · Ommoord · Rijswijk · Schiedam · Zoetermeer |
1e klasse B: | Abcoude · Alkmaar · Alliance · AMVJ · AthenA · HIC · WFHC Hoorn · Overbos · Rood-Wit · Spandersbosch · USHC · VVV |
1e klasse C: | Best · Delta Venlo · Eindhoven · Etten-Leur · Geel-Zwart · Geldrop · Goirle · Hopbel · MEP · Nuenen · Oss · Weert |
1e klasse D: | Amersfoort · Apeldoorn · Apeliotes · Beuningen · EHV · GHBS · Kromhouters · QZ · Roden · Union · Upward · Zwolle |
2e klasse A: | Bennebroek · Castricum · DSHC · FIT · HDS · Hisalis · Noordwijk · Pijnacker · Purmerend · Terriërs · Westerpark · Ypenburg |
2e klasse B: | Berkel Enschot · Dordrecht · Drunen · Hoeksche Waard · Maarssen · Nieuwegein · Pollux · Rapid · Shinty · Shot · Voorne · Warande |
2e klasse C: | Basko · Bemmel · Gemert · HCM · Horst · Maastricht · Oedenrode · Rosmalen · Scoop · Venray · Wageningen · Wijchen |
2e klasse D: | Almelo · Arnhem · Baarn · Bully · Deventer · Gron.Studs · Hattem · Leeuwarden · Leusden · Mezen · Weesp · Zevenaar |
3e klasse A: | Catwijck · Dopie · Gouda · Haarlem · Kraaien · Nieuwkoop · Saxenburg · Scoop Delft · Strawberries · Voorhout · Wateringse Veld · Westland |
3e klasse B: | Bommelerwaard · Culemborg · Doorn · Liberty · Pelikaan · Prinsenbeek · Souburgh · Spijkenisse · Tempo · Teteringen · Woerden · Zwaluwen |
3e klasse C: | Berlicum · Civicum · Concordia · DES · Don Quishoot · Druten · HOCO · Nova · Nuth · Oirschot · Uden · Waalwijk |
3e klasse D: | Ares · Barneveld · Buitenhout · Dash · Doetinchem · Drienerlo · Flevoland · Nijkerk · Twente · Westerduiven · Zutphen |
4e klasse A: | Bleiswijk · DDHC · Feijenoord · Schoonhoven · Krimpen · Tempo '34 · Vianen · Vlijmen · Waddinxveen · Zevenbergen |
4e klasse B: | Alkemade · Eemvallei · IJburg · Kikkers · Mijdrecht · Rijnvliet · Soest · Spitsbergen · Uitgeest · UNO |
4e klasse C: | Boxmeer · Deurne · Dommel · DVS · Eersel · Gilze-Rijen · Heeze · Liempde · Mierlo · Peel en Maas · Son |
4e klasse D: | Eelde · Holten-Rijssen · Hondsrug · HVA · Meeuwen · Overbetuwe · PW · Salland · Sneek · Steenwijk |
· ·
Bondscompetities dames – seizoen 2023/2024
Hoofdklasse: | Amsterdam · Bloemendaal · Den Bosch · hdm · HGC · Hurley · Kampong · Oranje-Rood · Pinoké · Rotterdam · SCHC · Tilburg |
Promotieklasse: | Groningen · HIC · Huizen · Klein Zwitserland · Laren · Leiden · Leonidas · MOP · Nijmegen · Push · Ring Pass Delft · Victoria |
Overgangsklasse A: | Almere · AMVJ · Cartouche · Houten · Eindhoven · Gooische · HOD · Rosmalen · Schaerweijde · Terriërs · Xenios · Zwolle |
Overgangsklasse B: | Breda · Delta Venlo · Ede · HBS · Helmond · Myra · Rood-Wit · Schiedam · Voordaan · Wageningen · Were Di · Zoetermeer |
1e klasse A: | Alecto · Alliance · Alphen · Craeyenhout · Forescate · Groen-Geel · Haarlem · Noordwijk · Qui Vive · Reigers · Westerpark · Westland · |
1e klasse B: | Berkel Rodenrijs · DES · Etten-Leur · Fletiomare · HUDITO · IJsseloever · Kromhouters · MEP · Nieuwegein · Phoenix · Warande · Zwart-Wit |
1e klasse C: | Apeliotes · Best · Geel-Zwart · HCAS · Maastricht · Oirschot · Oss · QZ · Uden · Union · Weert · Wijchen |
1e klasse D: | AthenA · Bully · Deventer · EHV · GCHC · GHBS · Gron.Studs · Naarden · Upward · USHC · VVV · Weesp |
2e klasse A: | Barendrecht · Derby · Dopie · Dordrecht · DSHC · IJssel · Liberty · Pijnacker · Pollux · Rijswijk · Waalwijk |
2e klasse B: | Alkmaar · Amersfoort · Bennebroek · Castricum · FIT · Hisalis · WFHC Hoorn · Maarssen · Overbos · Roomburg · Zwaluwen |
2e klasse C: | Basko · Berkel Enschot · Drunen · Geldrop · Goirle · Heeze · Hopbel · Nova · Nuenen · Oedenrode · Son · Venray |
2e klasse D: | Apeldoorn · Arnhem · Bemmel · Beuningen · Boxmeer · Civicum · Eemvallei · HCM · Leusden · Mezen · Twente · Zevenaar |
3e klasse A: | Alkemade · Bleiswijk · Catwijck · Gouda · HDS · Kieviten · Ommoord · Spijkenisse · Tempo · Voorne · Wateringse Veld · Ypenburg |
3e klasse B: | Abcoude · Hilversum · IJburg · Kikkers · Loenen · Mijdrecht · Rapid · Rijnvliet · Shinty · Spandersbosch · UNO · Zeewolde |
3e klasse C: | Boekel · Deurne · DVS · Eersel · Gemert · Heesch · Hilvarenbeek · HOCO · Horst · Scoop · Shot · Sjinborn/Meerssen · |
3e klasse D: | Almelo · Ares · Barneveld · Drienerlo · Goor · HCHN · Lelystad · Leeuwarden · Roden · Spitsbergen · Westerduiven · Zutphen |
4e klasse A: | Capelle · Hoeksche Waard · Krimpen · Olympia · Prinsenbeek · Rapide · Scoop Delft · Souburgh · Tempo '34 · Waddinxveen · Walcheren |
4e klasse B: | Baarn · Buitenhout · Heerhugowaard · Kraaien · Saxenburg · Purmerend · Strawberries · Thor · Uitgeest · Voorhout · Woerden |
4e klasse C: | Bommelerwaard · Concordia · DDHC · Don Quishoot · Gilze-Rijen · Liempde · Made · Mierlo · Nuth · Teteringen · Vlijmen |
4e klasse D: | Avanti · Culemborg · Dieren · Doetinchem · Doorn · Dorsteti · Druten · Kromme Rijn · Nijkerk · Oude IJsselstreek · Overbetuwe |
4e klasse E: | Dash · Flevoland · Harlingen · Hattem · Hondsrug · HVA · Meppel · Quick Stick · Westerkwartier · Sneek |