HV Meerssen
HV Meerssen | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Algemeen | ||||||
Volledige naam | Hockeyvereniging Meerssen | |||||
Plaats | Bunde | |||||
Sport | Hockey | |||||
Geschiedenis | ||||||
Opgericht | 20 januari 1983 | |||||
Structuur | ||||||
Leden | 337[1] | |||||
Infrastructuur | ||||||
Velden | 2 zandingestrooid | |||||
| ||||||
|
HV Meerssen is een Nederlandse hockeyclub uit de Limburgse plaats Bunde, gemeente Meerssen.
De club werd opgericht op 20 januari 1983 en speelt op Sportpark Heiveld waar ook VV Bunde en Golf Club Meerssen zijn gevestigd. Het eerste heren- en damesteam komen in het seizoen 2012/13 respectievelijk uit in de Tweede klasse en Derde klasse van de KNHB.
Externe link
- Website hockeyvereniging
Bronnen, noten en/of referenties
- ↑ KNHB Clubs, peildatum 31-10-2020
· ·
Bondscompetities heren – seizoen 2023/2024
Hoofdklasse: | Amsterdam · Bloemendaal · Den Bosch · hdm · HGC · Kampong · Klein Zwitserland · Laren · Oranje-Rood · Pinoké · Rotterdam · Schaerweijde |
Promotieklasse: | Almere · Cartouche · Ede · Gooische · Hurley · Nijmegen · Push · SCHC · Tilburg · Victoria · Voordaan · Xenios |
Overgangsklasse A: | Alphen · Forescate · GCHC · Groningen · HBS · Hilversum · Leiden · Myra · Naarden · Qui Vive · Reigers · Roomburg |
Overgangsklasse B: | Berkel Rodenrijs · Breda · HCAS · Helmond · HOD · Huizen · IJsseloever · Leonidas · Phoenix · Ring Pass Delft · Were Di · Zwart-Wit |
1e klasse A: | Alecto · Barendrecht · Derby · Fletiomare · Groen-Geel · Houten · HUDITO · IJssel · Ommoord · Rijswijk · Schiedam · Zoetermeer |
1e klasse B: | Abcoude · Alkmaar · Alliance · AMVJ · AthenA · HIC · WFHC Hoorn · Overbos · Rood-Wit · Spandersbosch · USHC · VVV |
1e klasse C: | Best · Delta Venlo · Eindhoven · Etten-Leur · Geel-Zwart · Geldrop · Goirle · Hopbel · MEP · Nuenen · Oss · Weert |
1e klasse D: | Amersfoort · Apeldoorn · Apeliotes · Beuningen · EHV · GHBS · Kromhouters · QZ · Roden · Union · Upward · Zwolle |
2e klasse A: | Bennebroek · Castricum · DSHC · FIT · HDS · Hisalis · Noordwijk · Pijnacker · Purmerend · Terriërs · Westerpark · Ypenburg |
2e klasse B: | Berkel Enschot · Dordrecht · Drunen · Hoeksche Waard · Maarssen · Nieuwegein · Pollux · Rapid · Shinty · Shot · Voorne · Warande |
2e klasse C: | Basko · Bemmel · Gemert · HCM · Horst · Maastricht · Oedenrode · Rosmalen · Scoop · Venray · Wageningen · Wijchen |
2e klasse D: | Almelo · Arnhem · Baarn · Bully · Deventer · Gron.Studs · Hattem · Leeuwarden · Leusden · Mezen · Weesp · Zevenaar |
3e klasse A: | Catwijck · Dopie · Gouda · Haarlem · Kraaien · Nieuwkoop · Saxenburg · Scoop Delft · Strawberries · Voorhout · Wateringse Veld · Westland |
3e klasse B: | Bommelerwaard · Culemborg · Doorn · Liberty · Pelikaan · Prinsenbeek · Souburgh · Spijkenisse · Tempo · Teteringen · Woerden · Zwaluwen |
3e klasse C: | Berlicum · Civicum · Concordia · DES · Don Quishoot · Druten · HOCO · Nova · Nuth · Oirschot · Uden · Waalwijk |
3e klasse D: | Ares · Barneveld · Buitenhout · Dash · Doetinchem · Drienerlo · Flevoland · Nijkerk · Twente · Westerduiven · Zutphen |
4e klasse A: | Bleiswijk · DDHC · Feijenoord · Schoonhoven · Krimpen · Tempo '34 · Vianen · Vlijmen · Waddinxveen · Zevenbergen |
4e klasse B: | Alkemade · Eemvallei · IJburg · Kikkers · Mijdrecht · Rijnvliet · Soest · Spitsbergen · Uitgeest · UNO |
4e klasse C: | Boxmeer · Deurne · Dommel · DVS · Eersel · Gilze-Rijen · Heeze · Liempde · Mierlo · Peel en Maas · Son |
4e klasse D: | Eelde · Holten-Rijssen · Hondsrug · HVA · Meeuwen · Overbetuwe · PW · Salland · Sneek · Steenwijk |
· ·
Bondscompetities dames – seizoen 2023/2024
Hoofdklasse: | Amsterdam · Bloemendaal · Den Bosch · hdm · HGC · Hurley · Kampong · Oranje-Rood · Pinoké · Rotterdam · SCHC · Tilburg |
Promotieklasse: | Groningen · HIC · Huizen · Klein Zwitserland · Laren · Leiden · Leonidas · MOP · Nijmegen · Push · Ring Pass Delft · Victoria |
Overgangsklasse A: | Almere · AMVJ · Cartouche · Houten · Eindhoven · Gooische · HOD · Rosmalen · Schaerweijde · Terriërs · Xenios · Zwolle |
Overgangsklasse B: | Breda · Delta Venlo · Ede · HBS · Helmond · Myra · Rood-Wit · Schiedam · Voordaan · Wageningen · Were Di · Zoetermeer |
1e klasse A: | Alecto · Alliance · Alphen · Craeyenhout · Forescate · Groen-Geel · Haarlem · Noordwijk · Qui Vive · Reigers · Westerpark · Westland · |
1e klasse B: | Berkel Rodenrijs · DES · Etten-Leur · Fletiomare · HUDITO · IJsseloever · Kromhouters · MEP · Nieuwegein · Phoenix · Warande · Zwart-Wit |
1e klasse C: | Apeliotes · Best · Geel-Zwart · HCAS · Maastricht · Oirschot · Oss · QZ · Uden · Union · Weert · Wijchen |
1e klasse D: | AthenA · Bully · Deventer · EHV · GCHC · GHBS · Gron.Studs · Naarden · Upward · USHC · VVV · Weesp |
2e klasse A: | Barendrecht · Derby · Dopie · Dordrecht · DSHC · IJssel · Liberty · Pijnacker · Pollux · Rijswijk · Waalwijk |
2e klasse B: | Alkmaar · Amersfoort · Bennebroek · Castricum · FIT · Hisalis · WFHC Hoorn · Maarssen · Overbos · Roomburg · Zwaluwen |
2e klasse C: | Basko · Berkel Enschot · Drunen · Geldrop · Goirle · Heeze · Hopbel · Nova · Nuenen · Oedenrode · Son · Venray |
2e klasse D: | Apeldoorn · Arnhem · Bemmel · Beuningen · Boxmeer · Civicum · Eemvallei · HCM · Leusden · Mezen · Twente · Zevenaar |
3e klasse A: | Alkemade · Bleiswijk · Catwijck · Gouda · HDS · Kieviten · Ommoord · Spijkenisse · Tempo · Voorne · Wateringse Veld · Ypenburg |
3e klasse B: | Abcoude · Hilversum · IJburg · Kikkers · Loenen · Mijdrecht · Rapid · Rijnvliet · Shinty · Spandersbosch · UNO · Zeewolde |
3e klasse C: | Boekel · Deurne · DVS · Eersel · Gemert · Heesch · Hilvarenbeek · HOCO · Horst · Scoop · Shot · Sjinborn/Meerssen · |
3e klasse D: | Almelo · Ares · Barneveld · Drienerlo · Goor · HCHN · Lelystad · Leeuwarden · Roden · Spitsbergen · Westerduiven · Zutphen |
4e klasse A: | Capelle · Hoeksche Waard · Krimpen · Olympia · Prinsenbeek · Rapide · Scoop Delft · Souburgh · Tempo '34 · Waddinxveen · Walcheren |
4e klasse B: | Baarn · Buitenhout · Heerhugowaard · Kraaien · Saxenburg · Purmerend · Strawberries · Thor · Uitgeest · Voorhout · Woerden |
4e klasse C: | Bommelerwaard · Concordia · DDHC · Don Quishoot · Gilze-Rijen · Liempde · Made · Mierlo · Nuth · Teteringen · Vlijmen |
4e klasse D: | Avanti · Culemborg · Dieren · Doetinchem · Doorn · Dorsteti · Druten · Kromme Rijn · Nijkerk · Oude IJsselstreek · Overbetuwe |
4e klasse E: | Dash · Flevoland · Harlingen · Hattem · Hondsrug · HVA · Meppel · Quick Stick · Westerkwartier · Sneek |